Msze Św.

W KOŚCIELE PARAFIALNYM:

w niedziele:
7:00, 9:00, 10:30, 12:00, 18:00 (cały rok)

w dni świąteczne:
7:00, 9:00, 12:00, 18:00 (cały rok)

w dni powszednie:
6:30, 7:00, 18:00 (cały rok)

Więcej nabożeństw

Spowiedź Św.

Na początku każdej Mszy Świętej.

Prosimy przed spowiedzią skorzystać z rachunku sumienia dostępnego m.in. w Internecie.

niedziela i poniedziałek - nieczyna,

wtorek - 8:00 - 13:00,

środa - 12:00 – 17:00,

czwartek - 8:00 - 13:00,

piątek - 12:00 – 17:00,

sobota - 8:00 - 12:00,

W sprawach istotnych można zawsze dzwonić pod nr ‭696-568-414‬

Ogłoszenia, 1 kwietnia 2024 r., Poniedziałek Wielkanocny

poniedziałek 01.04.2024

Ogłoszenia, 1 kwietnia 2024 r., Poniedziałek Wielkanocny

Dziękujemy za wspólną modlitwę brewiarzową w czasie adoracji w Wielki Piątek i Wielką Sobotę. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom funduszy na kwiaty do Grobu Pańskiego. Siostrom karmelitankom z Woli Gułowskiej dziękujemy za wypożyczenie busa do przywiezienia kwiatów. Dziękujemy za dekorację kościoła, Grobu Pańskiego i ciemnicy Ks. Marcinowi, siostrom karmelitankom, Panu Michałowi Markiewiczowi z synem Danielem, Panu Mirosławowi Kopikowi, młodzieży z KSM. Pani Annie Mamczak z kwiaciarni „Świat Roślin Dalia” dziękujemy za przygotowanie kwiatów na ołtarze. Dziękujemy strażakom za czuwanie przy grobie Pańskim oraz za udział w procesji rezurekcyjnej. Dziękujmy chórowi i Niebieskim Owieczkom za piękne śpiewy. Ministrantom i lektorom dziękujemy za wzorową służbę przy ołtarzu. Grafik czytań dla lektorów na II kwartał jest na stronie internetowej.

Uroczysty akt oddania Matce Bożej odbędzie się w najbliższą sobotę 6 kwietnia o godz. 17.00. Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby uczestniczące w rekolekcjach „Oddanie 33”. Prosimy, aby przynieść świece. Będzie nam towarzyszył pan Adrian, który skieruje też do nas słowo.

W tym tygodniu będziemy obchodzić I czwartek, I piątek i I sobotę miesiąca. W niedzielę Święto Miłosierdzia Bożego. Po Mszach św. zbiórka do puszek na Caritas. Do soboty trwać będzie nowenna do Miłosierdzia Bożego przed Mszą św. o godz. 18.00. W niedzielę też czytanie wypominek o 11.30, Msza św. wypominkowa o 12.00 i miesięczna adoracja Najśw. Sakramentu. W piątek, z racji oktawy Wielkanocy, można spożywać pokarmy mięsne.

W sobotę w hospicjum im. św. Siostry Faustyny Kowalskiej w Osiedlu Stawy będzie odprawiona uroczysta  Msza św. o godz. 15.00 w I rocznicę nadania imienia.

Elektrośmieci można składać na parkingu parafialnym do czwartku do godz. 14.00.

„Niebieskie Owieczki” serdecznie zapraszają na koncert podsumowujący 20 lat działalności scholi. Koncert z zespołem instrumentalnym i w powiększonym składzie odbędzie się w niedzielę 14 kwietnia po Mszy św. wieczorowej.

Serdecznie wszystkich zapraszamy na wielki koncert „Małej Armii Janosika”, który odbędzie się w naszym kościele 27 kwietnia o godz. 18.30. Koncert ku czci św. Jana Pawła II odbędzie się w 10 rocznicę jego kanonizacji.

Dwunastu lektorów z naszej parafii po zaliczeniu kursu lektorskiego otrzyma z rąk Ks. Biskupa błogosławieństwo i dyplomy. Wyjazd do katedry siedleckiej z rodzinami autokarem 20 kwietnia o godz. 7.45. Wyjazd jest bezpłatny. Zapisy u ks. Dariusza i w kancelarii.

Kolejny turniej papieski odbędzie się w Szkole Podst. Nr 2 - 25 kwietnia. Zachęcamy dzieci do udziału. Będą atrakcyjne nagrody.