Msze Św.

W KOŚCIELE PARAFIALNYM:

w niedziele:
7:00, 9:00, 10:30, 12:00, 18:00 (cały rok)

w dni świąteczne:
7:00, 9:00, 12:00, 18:00 (cały rok)

w dni powszednie:
6:30, 7:00, 18:00 (cały rok)

Więcej nabożeństw

Spowiedź Św.

Na początku każdej Mszy Świętej.

Prosimy przed spowiedzią skorzystać z rachunku sumienia dostępnego m.in. w Internecie.

OBECNIE KANCELARIA NIE CZYNNA PROSZĘ TYLKO DZWONIĆ 696-568-414‬

niedziela i poniedziałek - nieczyna,

wtorek - 8:00 - 13:00,

środa - 12:00 – 17:00,

czwartek - 8:00 - 13:00,

piątek - 12:00 – 17:00,

sobota - 8:00 - 12:00,

W sprawach istotnych można zawsze dzwonić pod nr ‭696-568-414‬

Ogłoszenia, 28 stycznia 2024 r., 4 Niedziela Zwykła

niedziela 28.01.2024

Ogłoszenia, 28 stycznia 2024 r., 4 Niedziela Zwykła

Serdecznie dziękujemy za życzliwe przyjęcie księży podczas kolędy oraz za wspólną modlitwę. Wszystkie rodziny, które przyjmowały księdza w ubiegłych latach, przyjęły i w tym roku. Dziękujemy młodzieży, która prawie w całości uczęszcza na katechezę szkolną. Dziękujemy za życzliwe rozmowy i zainteresowanie sprawami parafii. Martwi nas dość duża ilość osób żyjących w związkach niesakramentalnych a wiele z nich nie ma przeszkód do zawarcia małżeństwa. Wielu rodziców ubolewało, że ich dorosłe dzieci, które wyjechały z domu też żyją w takich związkach. Zachęcamy, by ci młodzi nie zwlekali z decyzją zawarcia katolickiego małżeństwa. Jeżeli kogoś ominęliśmy lub domownicy byli nieobecni, można zgłaszać się na poprawkową kolędę. Składamy serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary. Ofiary są umieszczone na koncie w banku.

Spotkanie sióstr i braci ze wszystkich kół różańcowych i wszystkich osób odmawiających różaniec na wspólnej modlitwie i kolędowaniu odbędzie się dzisiaj o godz. 13.00 w kościele. Następnie wszystkich zelatorów zapraszamy na spotkanie na plebanii.

Koncert laureatów konkursu śpiewania kolęd odbędzie się dzisiaj po Mszy św. o godz. 18.00. Wszystkich serdecznie zapraszamy na ostatni już koncert kolęd w tym roku. Wystąpi dziesięciu wykonawców: soliści i zespoły.

W piątek 2 lutego święto Ofiarowania Pańskiego czyli M. B. Gromnicznej. Msze św. o godz. 7.00, 9.00, 12.00, 18.00. Msza św. w kaplicy w Stawach o godz. 17.00. Przynosimy do kościoła świece – gromnice. Taca będzie przeznaczona na zakony klauzurowe. Jest to też I piątek miesiąca. Przyjmujemy Komunię św. wynagradzającą.

W czwartek – I czwartek miesiąca. Modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne. Po Mszy św. wieczorowej – kurs biblijny. W sobotę – I sobota miesiąca. Po Mszy św. wieczorowej nabożeństwo różańcowe z rozważaniem Słowa Bożego. Za tydzień – I niedziela miesiąca. Czytanie wypominek o 11.30. Msza św. wypominkowa o 12.00. Po Mszy św. adoracja Najśw. Sakramentu.

Kurs przedmałżeński dla narzeczonych rozpocznie się w najbliższą sobotę 3 lutego o godz. 10.00 w sali na wikariacie. Trwać będzie przez trzy kolejne soboty. Zgłoszenia w zakrystii, w kancelarii lub sms-em pod numer telefonu podany na stronie internetowej (696 568 414).

Siostry karmelitanki zapraszają dziewczęta na rekolekcje od 7 do 10 lutego. Zgłoszenia do sióstr.

W  czasie nadchodzących ferii zimowych Ks. Paweł organizuje dla dzieci, młodzieży i starszych ciekawe zajęcia. Odbędą się one w sali na wikariacie jutro i we wtorek. Mamy już zgłoszonych ponad 80 osób, dlatego w pierwszej kolejności zapraszamy jutro od godz. 9.00 dzieci do lat trzynastu, we wtorek – młodzież od lat czternastu.

Akademia Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu zaprasza maturzystów na 6-letnie studia magisterskie na kierunku lekarskim. Informacje w gablocie. Akademia zaprasza też uczniów szkół ponadpodstawowych na warsztaty zimowe od 15 do 18 lutego. W programie wiele ciekawych zajęć. Informacje na plakacie w gablocie. Warto pojechać by przekonać się, że dzieła założone przez Ojca Rydzyka są wielkie.